ساخت فروشگاه اینترنتی خرید 47
حذف در پنل کاربری [X]
قوانین و مقررات فروشگاه
لیست محصولات

قوانین و مقررات فروشگاه

استفاده از فروشگاه اینترنتی عطاری مارکت طراوت به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد. خرید کالا از فروشگاه اینترنتی عطاری مارکت طراوت بر مبنای قوانین و آیین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و بارعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

خدمات و محتویات این سایت برای استفاده شخصی و غیر تجاری مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیر تجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است . اگر مایلید اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه و یا از شرکت های سازنده اخذ گردیده است , ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی عطاری مارکت طراوت در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارش باشد , فروشگاه اینترنتی عطاری مارکت طراوت مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده بر عهده نخواهد گرفت . این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

کاربران هنگام سفارش کاملا ملزم می باشند اطلاعت صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد . فروشگاه اینترنتی عطاری مارکت طراوت هیچگونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواندناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند ( همانند نقص اینترنت , مسائل مخابراتی , تجهیزات سخت افزاری و غیره ) نمی پذیرد . تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی عطاری مارکت طراوت با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعات استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد. سایر سایتها و لینکهایی که برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به کاربر در فروشگاه لینک شده اند مستقل بوده و فروشگاه عطاری مارکت طراوت مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

ارتباط فروشگاه اینترنتی عطاری مارکت طراوت با کاربران از طریق http://mkt.iranmid.com بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند ( همانند نشانی , تلفن و ....) صورت می پذیرد . فروشگاه اینترنتی عطاری مارکت طراوت به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فناوری ها متعهد است . حتی الامکان از حریم شخصی کاربران دفاع کند.


محصولات مرتبط